31 فروردین 1403 06:15

بازدید مدیر کل ورزش و جوانان فارس از پروژه های ورزشی صفا شهر

مطالب مرتبط

آنچه در این مقاله خواهید خواند

حیدرعلی کامیاب کلانتری مدیر کل ورزش و جوانان فارس در سفر به صفاشهر در جلسه پیگیری و بررسی روند اجرایی پروژه‌ها و طرح‌های ورزشی این شهرستان با حضور سید کمال علوی فرماندار خرم بید، کریمی معاون عمرانی اداره کل ورزش و جوانان، ساریخانی رئیس اداره ورزش و جوانان خرم بید و برخی از مسئولان شهرستان در سالن جلسات فرمانداری شرکت کرد.

در این جلسه مدیر کل ورزش و جوانان فارس با اشاره به اینکه ورزش و انجام فعالیت‌های ورزشی در بخش بانوان بسیار مهم و حائز اهمیت است افزود: ورزش در این قشر از جامعه مورد توجه دولت است و ما مصمم هستیم که امکانات لازم را برای این بخش در همه نقاط استان فراهم کنیم تا بانوان عزیز بتوانند به راحتی و آسان ورزش کنند.

وی همچنین گفت: به همین منظور در برنامه داریم که در شهرستان‌های فارس مجموعه ورزشی ویژه بانوان احداث نماییم و در حال حاضر هم در چند شهرستان فارس این امکانات احداث شده و یا در حال احداث است.

کامیاب در این جلسه اظهار داشت:  خوشبختانه در این سفر موارد مهمی که نیاز اصلی ورزش شهرستان بود به تصویب رسید و با تحقق و عملیاتی شدن این مصوبات قطعا در ورزش و جوانان این شهرستان تحول بسیار خوبی ایجاد می شود.

علوی فرماندار خرم بید در این جلسه گفت: اهتمام ویژه به ورزش شهرستان برای ایجاد روحیه نشاط، شادابی و سلامت در جامعه از اولویتهای برنامه کاری ما است.

وی ضمن قدردانی از حسن توجه مدیر کل ورزش و جوانان فارس به ورزش شهرستان، به مصوبات این جلسه اشاره و اظهار کرد: به‌منظور توجه به ورزش بانوان در نواحی یک و دو صفاشهر دو سالن سرپوشیده ویژه بانوان با تامین مبلغ هر سالن ۲ میلیارد ریال از طرف موسسه همیاران عمران خرم بید (سهم ۳۰ درصد معدن) و مابقی مبلغ ساخت و تجهیز از طرف اداره ورزش و جوانان استان تعهد پرداخت شد.

فرماندار خرم بید در ادامه گفت: جهت شروع عملیات اجرایی سالن ورزشی سرپوشیده روستای قشلاق مبلغ ۲ میلیارد ریال از طرف موسسه همیاران عمران خرم بید (از سهم ۳۰ درصد معدن) و مابقی اعتبار از طرف اداره ورزش و جوانان تامین اعتبار گردیده و عملیات احداث و تکمیل آن آغاز می گردد؛ همچنین در صورت انتقال سند زمین ورزشی روستای مشکان به‌نام اداره ورزش و جوانان نسبت به تکمیل و تجهیز آن اقدامات لازم انجام شود.

وی بیان کرد: تبدیل زمین مینی فوتبال روستای شهید آباد و ناحیه یک صفاشهر به چمن مصنوعی، تامین اعتبار لازم جهت تکمیل خوابگاه ورزشی شهرستان که نیاز اصلی ورزش است، تعویض کفپوش سالن ورزشی حضرت مهدی موعود(عج) صفاشهر، تکمیل سالن ورزشی سقف کوتاه در ناحیه یک صفاشهر و شروع عملیات اجرایی زورخانه از دیگر مصوبات این جلسه بود.

علوی تاکید کرد: با تمهیدات صورت گرفته و با اختصاص مبالغی از طرف موسسه همیاران عمران خرم بید مقرر شد اداره کل ورزش و جوانان با تامین اعتبار بقیه هزینه‌ها، تا مرحله تجهیز هر یک از پروژه‌ها اقدام نماید.

وی همچنین ابراز امیدواری کرد با تعاملی که بین فرمانداری شهرستان و اداره کل ورزش و جوانان وجود دارد، بزودی اقدامات لازم جهت تحقق این مصوبات انجام شود و بخشی از این پروژه‌ها که آماده بهره برداری است در هفته دولت افتتاح شود.

مدیر کل ورزش و جوانان فارس همچنین به همراه فرماندار و شهردار و  اعضای شورای شهر صفاشهر و هیات همراه از امکانات و فضاهای ورزشی این شهرستان بازدید نمود و ابراز امیدواری کرد که پروژه های نیمه تمام به سرعت تکمیل شود و در اختیار مردم و علاقمندان به ورزش قرار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 5 =